O projektu Poznej Linux

Projekt Poznej Linux si klade za cíl vytvořit dokumentaci pro začínající a mírně pokročilé uživatele GNU/Linuxu a svobodného softwaru, aby byl jejich přechod na tuto platformu co nejjednodušší. Dokumentace bere ohled jak na začátečníky a běžné uživatele, tak na ty, kteří by v průzkumu GNU/Linuxu a svobodného softwaru rádi pronikli poněkud hlouběji.

Dokumentace na tomto webu je šířena pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.01). Pokud byste rádi užili text či jiné materiály z této dokumentace ve smyslu autorského zákona, přečtěte si licenční FAQ. Pokud budete mít nějaké otázky, můžete kontaktovat šéfredaktora.

Pomozte nám

Chcete-li projekt Poznej Linux podpořit, můžete si vybrat z celé řady způsobů. Pro projekt ty nejdůležitější zahrnují různé formy zpětné vazby, počínaje vyplněním rychlé ankety přes nahlášení chyby či nejasné formulace až po samoopravu a pomoc s tvorbou obsahu. Budeme samozřejmě také velmi rádi, pokud o nás informujete své známé, popřípadě na nás odkážete někde na webu. S projektem můžete navázat i jinou formu spolupráce.

Kontakt

Máte-li jakékoliv otázky týkající se projektu Poznej Linux, nebo nám chcete poskytnout zpětnou vazbu, můžete kontaktovat šéfredaktora pomocí e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Zásluhy a poděkování

1) Toto se netýká diskusí, informací o projektu jako takovém (vše ve jmenném prostoru „projekt“) a stránek, kde je to naznačeno.
projekt/start.txt · Poslední úprava: 2011/04/28 16:18 autor: Michal Dočekal
CC Attribution-Share Alike 3.0
www.chimeric.de Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0 PDF Export